Všetky máme rozdielny vkus, každej sa páči niečo iné. Musíte ale uznať, že ak by sa vo vašej spálni objavil jeden z týchto chlapov, nevedeli by ste, kde máte nohy a kde ruky. :)

Muži s dlhými vlasmi v nás evokujú buď neupravených Tarzanov, čiernovlasých metalistov s mastnou hrivou, alebo na druhej strane, objekt našich nespútaných túžob. Títo mužní vlasáči vás presvedčia, že si pri pojme ,,dlhovlasý chlap“ nemusíme predstaviť len starého taxikára či manažéra s plešinou a zapustenými riedkymi kaderami.

View this post on Instagram

?

A post shared by Giaro Giarratana (@giarogiarratana) on

 

View this post on Instagram

Truth is.. I'm going to work hard to make sure every one of my dreams come true. Even now at midnight, I just finished 1 hr of cardio. 3rd time working out today. Do I want to be here?! Well, Yes and No. No because I'd rather be enjoying a pizza watching a movie on my couch. Yes because I want all my dreams to come true and this focus is one of the ways I'm going to do it. Putting myself to the test and believing in myself more than anyone else ever could. I hope YOU.. Whoever is reading this can find the courage, strength and Will power to do the same. In whatever realm your dreams are.. Be less afraid of the work it takes and more confident in yourself and what you ARE capable of. The only limits are the ones you put on yourself.. Now get to work ?

A post shared by Brock O'Hurn (@brockohurn) on

 

View this post on Instagram

@setitfreephotography ? @creemccahill ?

A post shared by Tom Nunn (@ttomnunn) on

 

 

https://www.instagram.com/p/BFz1IPSovIr/

 

View this post on Instagram

Soaking up the sun ??

A post shared by Chal Harn (@chalharn) on

 

 

https://www.instagram.com/p/BFo0wrnIvCq/

 

https://www.instagram.com/p/BFnkUSsovBM/

 

https://www.instagram.com/p/BFhoPR0IvGu/

 

https://www.instagram.com/p/BE-GigCIvK9/

Foto: Instagram