Aké je to žiť s 20-timi kilami navyše, vedia len ľudia, ktorí si prešli rôznymi chudnúcimi procesmi. Okrem aktuálneho súťažiaceho Farmy X Milana Vysokaia, ktorý sa svojím pribratým záberom pochválil pred kamerami Ibimu Maigovi, sa viac ako 20 kíl podarilo zhodiť aj ďalšej účastníčke farmárskej šou.

Dnes vyzerá ako dokonalá bohyňa, ktorej krásne telo by chceli mať asi všetky ženy. Avšak nebolo tak tomu vždy. Lucka Mokráňová sa totiž na Instagrame pochválila archívnymi zábermi, na ktorých je poriadne bacuľatá – príťažlivá exfarmárka je dôkazom, že keď sa chce, naozaj sa všetko dá.

Lucia Mokranova

Všetko sa dá

„Bola som pekná buchta, čo buchta, torta. Ešte stále mi bude niekto tvrdiť, že sa to nedá?:) Dá. Všetko sa dá, keď to doopravdy chceš. Keď vyjdeš zo svojho komfortu a začneš poriadne makať. Prestaneš žrať a začneš jesť,“ pripísala Lucia k svojim fotkám z minulosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lucia Mokranova

Lucka môže byť všetkým inšpiráciou

Ďalej fitnesska dodala, že od snímky, na ktorej sa vyníma „-20“, dala dole ešte cca ďalších desať kíl, pričom makať na sebe stále neprestáva. „Stále makám, stále sa moje telo mení, mení k lepšiemu. Nepoľavujem, pridám,“ dodala bývalá bacuľka, ktorá je skvelou inšpiráciou pre všetkých ľudí mysliacich si, že nikdy nebudú môcť disponovať skvelou postavou.

Lucia Mokranova

Luciine fotky z minulosti

Lucia Mokranova Lucia Mokranova

Zdroj: Instagram/luciamokranova | Foto: Instagram/luciamokranova