S populárnym hercom sa diváci Markízy pravidelne stretávajú od pondelka do piatku, a to v seriáli Mama na prenájom, kde stvárňuje majiteľa reštaurácie. Hoci v televíznom projekte je otcom dvoch dievčat a jedného chlapca, v skutočnosti má Maroš Kramár jednu dcéru a dvoch synov.

63-ročný sympaťák má na svojom konte neskutočné množstvo seriálov, filmov či divadelných predstavení a pre Slovákov je jednoducho žijúcou legendou. Maroš Kramár hrá akutálne v programe Mama na prenájom podnikateľa Dušana, ktorý pred svojimi deťmi skrýva veľké tajomstvo.

maros kramar

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V reálnom živote je rodák z Bratislavy tiež hrdým otcom 3 ratolestí, ktoré sa pohybujú v umeleckom svete. Tamara sa profesionálne venuje spevu nielen na Slovensku, ale i v zahraničí a Timur s Markom si vyskúšali už niekoľkokrát stáť pred kamerou, keď nakrúcali seriály. 

Nedávno dokonca Maroš pridal na sociálnu sieť aj záber so svojimi chlapcami, ktorí naozaj rastú ako z vody a sú už dokonca vyšší ako ich celebritný ocino. Pozrite, ako im to spolu pristane.

maros kramar

Zdroj/Foto: Instagram/maroskramar, Facebook/Mama na prenájom