Mnohé hollywoodske hviezdy sa vyznačujú častým experimentovaním nielen v oblasti líčenia, ale aj v premenách farby či strihu vlasov. Kým poniektoré celebrity sú verné svojmu osvedčenému looku dlhé roky, iné sa správajú doslova ako chameleóny, ktoré sa menia častejšie ako východ a západ slnka. Medzi ne sa jednoznačne radí aj speváčka Demi Lovato, ktorej vlasy sú iné dokonca niekoľkokrát do roka.

 

2008 a 2009

V roku 2008 kombinuje mladučká, ešte len 15-ročná Demi na premiére filmu Camp Rock jemné vlny s výrazným líčením očí. O rok neskôr ostáva účes takmer rovnaký, len s tmavším odtieňom farby.

mladá Demi Lovato

2010

Na leto 2010 zvolila herečka a speváčka bledšiu farbu vlasov, ktorá sa dokonale hodí k opálenej pokožke. Na jeseň vyskúšala Demi nový moderný štýl úpravy vlasov – tzv. ombré.

demi lovato s blond vlasmi

2011

V prvej polovici roka 2011 ostávajú vlasy speváčky približne rovnaké, avšak zmena v imidži nastala v používaní rúžu výraznej červenej farby. Ku koncu roka mierne červené odlesky vidno už aj z jej vlasov.

demi lovato červené vlasy

2012

Experimentovanie s ružovou farbou na končekoch vlasov vyskúšala Demi v lete 2012, kedy sa z brunety stala blondína. K blond farbe vlasov s ružovými koncami doladila aj farbu rúžu. Ku koncu roka však asi pochopila, že jej na hlave viac pristane hnedá a blondínou teda dlho neostala.

2013

O rok neskôr, taktiež v lete, sa to však snažila s blond farbou znovu vyskúšať. Tento odtieň jej sadol oveľa viac. Samozrejme, nebola by to Demi, keby sa spolu s letom nerozlúčila aj s blond vlasmi, a tak už v zime toho roka stavila na extravagantnejšiu modrú až fialovú.

demi lovato modré vlasy

2014

V novom roku už tradične aj s novým účesom, tento raz v kombinácii tmavofialovej s ružovou. O pár mesiacov už kombinácia hnedej a blond, ktorá jej však taktiež dlho nevydržala a nahradilo ju hnedo levanduľové ombré. Dlhé vlasy ju však asi omrzeli a na jeseň roku 2014 jej stylista vyholil polovicu hlavy, avšak musíme uznať, že jej to pristalo.

demi lovato krátke vlasy

2015

V sezóne 2015 u Demi dominuje krátky bob zostrih v elegantnejšom štýle.

2016

S elegantne šikmo zostrihanými vlasmi vyzerá speváčka naozaj sofistikovane. Ku koncu sezóny 2016 si vlasy odfarbila na čokoládovo a nechala mierne dorásť.

2017

Začiatkom tohto roka speváčke vlasy dorástli, a tak sme ju mohli vidieť s jej hustou hnedou hrivou. My ženy však vieme, že mať dlhé vlasy je často nepraktické a vie to asi aj Demi, ktorá si ich opäť nechala ostrihať. Nie však už tak radikálne, ako pred pár rokmi.

Zdroj/Foto: Instagram, Twitter, Flickr.com, Wikimedia.org