Ako sme sa už presvedčili, byť členom kráľovskej rodiny nie je žiadna sranda a najnovší prírastok, vojvodkyňa Meghan, by o tom isto vedela rozprávať. Korektné sedenie nie je jediná vec, na ktorú si Harryho manželka musí dávať pozor – nech pri nej stoja všetci svätí, ak dá niekedy do pusy TOTO!

Pre slovanské ženy je to povinné vybavenie každej špajze, pre britskú kráľovnú hotová katastrofa! Hovoríme o aromatickom cesnaku, ktorý Alžbeta II. nemôže ani cítiť. Žeby išlo o staré pravidlo z protokolu? Ale kdeže! Jej veličenstvu proste nechutí a ten odporný dych, ktorý cesnak prináša, ju maximálne irituje. Keďže na to má páky, zakázala úbohý cesnačik v celom paláci.

Reprezentatívna lady alebo gentleman by nikdy nemali pohoršovať svojich hostí nezdravým zápachom z úst. Po cesnaku je druhou najnenávidenejšou surovinou cibuľa, práve kvôli spomínaným príčinám.

Meghan pravdepodobne zamrzol úsmev na tvári, lebo cesnak je alfou a omegou v jej obľúbených receptoch. Nuž, nachladnutie už asi bude musieť riešiť inak ako tanierom horúcej cesnačky.

Zdroj: Elle | Foto: Facebook, Instagram