Alžbeta II., milovaná kráľovná Veľkej Británie, sa síce narodila v apríli, no svoju veľkolepú oslavu si každý rok šetrí až na príchod prvých letných dní. Prečo? Jednoducho kvôli krajšiemu počasiu. Na fotografiách zo sobotnej veselice si však fanúšikovia viac než čokoľvek iné všimli dve kráľovské pra-nevesty. Deje sa niečo, Kate?

Zatiaľ čo sa Meghan, manželka princa Harryho, teší kráľovninej priazni, vojvodkyňa Kate, Williamova manželka, je akoby Alžbetiným tŕňom v oku. Pre mnohých išlo len o vykonštruované dohady bulváru, no zábery z poslednej kráľovskej akcie, na ktorej sa obe dámy zúčastnili, len podporujú toto stanovisko.

Meghan Markle žiarila ako slniečko a svojím sladkým úsmevom obdarúvala celé okolie. Možno za to môže fakt, že sa len prednedávnom vrátila odpočinutá zo svadobnej cesty, no možnou príčinou sú aj dobré vzťahy s Jej veličenstvom.

Pikošky z kráľovského dvora hovoria, že Kate má na vojvodkyňu zo Sussexu žiarliť. Meghan bola totiž prijatá do kráľovských okruhov omnoho rýchlejšie a s menším úsilím. Svedčí o tom aj fakt, že práve ona bola vyvolená, aby Alžbetu II. sprevádzala na cestách. Je ťažké polemizovať nad tým, či tieto rodinné šarvátky môžu za Katin „chmúrny“ výraz alebo je už len vyčerpaná z úzkoprsého života princovej manželky.

Ako sa zdá, genetika kráľovnej matke praje, a aj keď má táto dáma viac ako 90 rokov, stále vyzerá byť plná elánu a vitality. Sme rady, že si večer užila, veď napokon išlo o jej narodeniny. :)

meghan markle

kate middleton meghan harry alžbeta II kráľovská rodina meghan a kate meghan markle kate middleton

meghan kate

Zdroj|Foto: Facebook, Instagram