Česká modelka Simona Krainová sa aj pár rokov pred 50-tkou stále teší veľkej obľube a vo svete modelingu sa stala nenapodobiteľnou ikonou. Dvojnásobná mamina si chladné februárové dni spestrila rodinnou dovolenkou v exotickom Zanzibare, kde mohli domorodým obyvateľom pri pohľade na jej kúpaciu róbu oči vypadnúť.

Populárna plavovláska sa roky pýši príťažlivým zjavom, doplneným o extra pevné a štíhle telo. Kráska si je svojich kvalít evidentne plne vedomá, keďže ani na ďalekom africkom ostrove neváhala vytasiť ženské zbrane v poriadne netradičnom rúchu.

simona krainová

Krainová tamojších dovolenkárov ohúrila bledomodrými plavkami s výstrihom takmer až po pupok, no to ani zďaleka nebolo všetko. Stredobodom pozornosti sa stala oblasť rozkroku, kde mala modelka vyobrazený neprehliadnuteľný ananás. Práve na tomto detaily si stovky fanúšikov poriadne zgustli, pričom blondínku neváhali zahrnúť šteklivými poznámkami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Byť chlapom, tak ten ananás zožeriem,“ pobavila sa jedna z komentujúcich. ,,Ten ananás musí byť šťavnatý,“ podotkol iný fanúšik. ,,Vždy vás obdivujem, ale toto sa nepodarilo,“ znel opačný názor ďalšieho obdivovateľa. Bez ohľadu na to, či sa bujaré plavky ľuďom páčili, jedno je isté – pri pohľade na odvážny záber sa snáď nenašiel nikto, koho oči by okamžite nepadli práve medzi modelkine nohy!

Spominané zábery Simony Krainovej nájdete TU

simona krainová

Zdroj|Foto: Instagram/simonakrainova