Herečku Janku Kovalčíkovú majú ľudia radi nielen kvôli jej talentu, ale aj pozitívnej energii, pokore a skromnosti, ktoré z nej vyžarujú. Nič z toho mladá umelkyňa nenechala doma ani pri návšteve relácie Trochu inak s Adelou.

Hviezda Slovenského národného divadla aj televíznych obrazoviek. Janka aktuálne účinkuje v 11-tich predstaveniach a po Oteckoch, kde štyri roky stvárňovala právničku Emu, prikývla na ponuky v seriáloch Svätý Max či Chatári.

Rodáčka z Prešova nedávno zavítala do talkšou Trochu inak s Adelou. Moderátorka v závere rozhovoru upriamila pozornosť na herečkin outfit, ktorý dievčatá rozoberali ešte pred začiatkom relácie. ,,Počúvaj, mám na sebe sveter po babke. A ani nie po mojej,“ citovala svoju hosťku Adelka, čím rozosmiala publikum i Janku. ,,Aj topánky mám po kamarátke, takže tak som dopadla,“ doplnila so smiechom blondínku Kovalčíková.

Súťažiaca blížiacej sa šou Let’s Dance priznala, že má ekologcké cítenie a už odmalička miluje oblečenie z druhej ruky. ,,Ja som odchovaná na sekáčoch, lebo moja babka mala kedysi second hand, keď sme boli malí. Takže 99 % šatníka od dectva bol proste zo sekáča, takže ja si to veľmi užívam,“ prezradila o sebe známa kráska, čím si určite ešte viac rozšírila svoj okruh sympatizantov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/RTVSOfficial