Doposiaľ sa Koptík (34) oháňal na Gregorovú (65) len s vlastným tvrdeniami až na pár SMSiek, ktoré zverejnil. Tentokrát však zverejnil šokujúce video, ktoré má podľa exmilenca vysvetľovať vzťah herečky ku drogám.

Koptík neprestáva zverejňovať šokujúce odhalenia zo svojej minulosti, ako aj zo života herečky Hany Gregorovej. Potom, ako prezradil, že umelkyňa mala údajne ohovárať svojich hereckých kolegov a spriadať intrigy v divadle či rodine, prišiel s ešte šokujúcejším tvrdením.

Podľa ,,básnika“ sa mala na záhrade herečky nachádzať marihuana. V šokujúcom videu, ktoré zverejnil Koptík na svojom profile, sa vyskytne priamy záber na rastliny, a aj keď bližšie neuviedol, kto presne zelenú rastlinu na záhrade zasadil, pestoval a užíval, pridal aspoň vlastný nápovedný komentár: „Čo to tam máš zlato? Inak údajne podľa správ, čo dostávam, ti nerobí problém ani Kolumbia. Obrázok o drogách v rodine si urobte už sami, k tomu ma nepotrebujete,“ prezrádza Koptík na sociálnej sieti. Mnohých by ale v tomto prípade napadla rovnaká otázka: Ako to, že herečka vyhodila Koptíka z domu práve kvôli marihuane, ak by ju údajne mala mať sama na záhrade? Tiež predpokladáte, že Koptík ju tam nasadil, len aby mohol herečku neskôr zdiskreditovať? Odpoveď sa možno dozvieme v dohľadnej dobe.

Zdroj | Foto: Facebook, markiza.sk