Básnik Koptík (34) sa na chvíľu odmlčal, no teraz je už jasné, nad čím zajačik celý čas uvažoval. Vyšiel totiž so statusom, ktorý nemá nič spoločné s jeho doterajšími zlostnými vyjadreniami o Gregorovej (65).

Koptík sa za posledné mesiace snažil všemožne pošpiniť meno herečky Hany Gregorovej, keď na svojom profile zverejňoval informácie o tom, ako sa mala údajne herečka vyjadrovať o svojich divadelných kolegoch, kamarátkach a známych. V dôsledku anonymných mailov do divadla nakoniec musela Gregorová ukončiť spoluprácu pre kazenie morálneho kreditu.

Koptík následne začal zverejňovať fotky s novou milenkou Sylviou Stray, no napokon prišlo nečakané priznanie. Všetky informácie si podľa vlastných slov Koptík prekrútil či vymyslel len preto, aby herečku donútil k reakcii alebo jej poškodil. Odvolal tak všetky tvrdenia o tom, že Gregorová niekoho ohovárala a priznal, že všetko spôsobili drogy a jeho po sláve bažiace ego. Teraz si údajne zahanbený uvedomil, aký bol úbohý a herečku prosí o odpustenie s vyznaním, že ju bude navždy milovať a v statuse nešetrí chválou na jej adresu: „Tak ešte raz, prepáčte všetci a najviac ty, láska moja. MILUJEM ŤA NAVŽDY!!!„. Nová milenka Sylvia mu vraj nastavila zrkadlo, keď uvidel, že je ochotná urobiť všetko preto, aby sa zviditeľnila a spoznal v nej sám seba. Tá na svojom profile zverejnila naštvaný status o vzťahoch a jednou z možností je, že sklamanie prišlo práve zo strany Koptíka.

Básnik osočil aj český bulvár, ktorý vraj bez overenia zverejňoval každé jeho slovo a prahol po senzáciách o Gregorovej. Zároveň si však treba spomenúť, že v mnohých prípadoch to bol práve on, kto si bulvár objednal. K tomuto tvrdeniu sa rozhorčene vyjadril aj Turek z Blesku: „Ty špekulantský idiot, zverejnili sme tak 10 % toho, čo si naklamal, a ja som bol často ten, kto ti hovoril, že si za hranicou. To, čo tu píšeš, že som zverejňoval bez overenia, nezabudni, koľko som toho odmietol zverejniť.“ Ktovie, akú dohru bude mať toto Koptíkovo pokorné sypanie popola na hlavu a či sa nakoniec vyhne žalobe.

Zdroj | Foto: Facebook