Zlomené srdce odkopnutého Ondřeja Koptíka, ktorému dala košom Hana Gregorová, je už takpovediac nekonečný príbeh. Český exmilenec robí všetko pre to, aby čo najviac pošpinil meno slovenskej herečky, no ako sa zdá, strápňuje tým najmä sám seba.

Začalo sa to nemravnými básničkami o súkromí Koptíka s Gregorovu, následne sa vyhrážal, že zverejní video z ich spoločných posteľných radovánok. Najnovšie si Koptík zaumienil, že by rád natočil film o ich láske. „Silný, ojedinelý, nevídaný príbeh našej českej a slovenskej zeme o vyššej spoločnosti, láske, intrigách, sexe, drogách, škandáloch, aký tu ešte nebol,” napísal Koptík na svojom Facebooku, čím zrejme vyzýval k spolupráci režisérov a scenáristov.

Pobláznený Koptík prezradil, koho by si vedel predstaviť v hlavných úlohách jeho vysnívaného filmového projektu. Hanu by zahrala samotná Hana a jeho postavu by zveril do rúk slovenskému hercovi Vladovi Kobielskému. Ten na túto atypickú ponuku zareagoval slovami: “Zahral som v živote už veľa rôznych dramatických postáv, ale obávam sa, že na túto rozpoltenú osobnosť by mi nestačilo ani konzervatórium a VŠMU. Z úcty k pani Gregorovej ďakujem za ponuku.”

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook, Instagram