Hoci sa Robo Mikla po skončení Superstar viacmenej vytratil z obrazoviek, hudby sa nikdy nevzdal. Teraz sa mu dokonca podarilo dostať naspäť do televízie, kde si zahrá po boku známeho herca.

Robo Mikla svojho času rozbúril pokojné hladiny slovenskej hudobnej scény, keď v súťaži Superstar predviedol, ako má vyzerať pravý rocker. Nechýbali alkoholové excesy, obscénnosti a nakoniec nečakané odstúpenie zo súťaže. Odvtedy už ale prešlo veľa času a z búrliváka sa stal úplne iný a vyrovnanejší človek. Úspešne koncertuje po celom Slovensku, zozbieral zážitky v Amerike a najmä, pohárika sa nedotkol už vyše päť rokov. Najnovšie sa dokonca pustil do odvážneho projektu Démon doby, v rámci ktorého prednáša na stredných školách o nástrahách alkoholu.

Naposledy sa mu dokonca podarilo získať rolu v novopripravovanom sitkome Semafor, v ktorom sa objaví po boku hviezdy Tomáša Maštalíra. Robo si strihne rolu robotníka v monterkách a necháme sa prekvapiť, či sa mu pred kamerami zapáči natoľko, že ho obsadia aj do ďalších seriálov či filmov.

Zdroj | Foto: Facebook