Provokatívna šelmička z jojkárskej zoznamky Take Me Out sa zviditeľnila najmä vďaka extravagantnému štýlu prezentácie. Hoci by vždy vyprsená blondínka s obrovskými silikónmi určite dokázala nejednému mužovi parádne pomotať hlavu, na skutočnú lásku si predsa len túžila radšej počkať. Najnovšie video sebavedomej krásky ale nasvedčuje tomu, že sa veľmi škaredo popálila.

Zuzana Žilinčíková sa objavila vo viacerých jojkárskych projektoch, pričom medzi najvýraznejšie sa zaradili relácie Take Me Out či Nákupné maniačky. Mladá kočka však stále robí všetko preto, aby neupadla do zabudnutia – verných obdivovateľov pravidelne zásobuje pestrými zábermi rôzneho charakteru.

Zuzanita

Prostredníctvom sociálnej siete si tak divoká jojkárka buduje čoraz silnejšiu fanúšikovskú základňu, pričom Zuzanitine božské krivky nesleduje len mužské, ale i ženské publikum. Priaznivcov atraktívnej blondínky už teda vôbec neprekvapuje, že sa to na jej profile priam hemží šťavnatými zábermi zachytávajúcimi obrovské vnady či krásne vypracovaný zadoček.

Zuzanita

Najnovší Zuzkin príspevok ale sledovateľov poriadne zaskočil. Provokatívna kráska totiž už nejaký čas udržovala vážny vzťah s novým fešákom – jej ruku dokonca zdobil snubný prsteň. Namiesto svadby však prichádza nečakaný rozchod, nakoľko prostoreká zvodkyňa náhodne odhalila partnerovu neveru. Po tomto nepríjemnom zistení sa rozhodla všetky zábrany odhodiť a snúbencovi verejne naložila spôsobom, na aký by sa len máloktorá žena dokázala odhodlať. Zistenie o nevere a brutálny náklad plný vulgarizmov si môžete pozrieť v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/z.u.z.a.n.i.t.a