Farme sa už za svoju 11-ročnú históriu podarilo spojiť niekoľko párov. Iskričky ale lietali nielen medzi súťažiacimi. Po tom, čo produkčný reality šou Matúš Polakovič randil s moderátorkou Evelyn, zahľadel sa do jednej z účinkujúcich. Po dvoch rokoch ich veľkej láske odzvonilo.

Krátko po rozchode Matúša Polakoviča a Evy Kramerovej alias Evelyn začal hlavný producent Farmy randiť s Romanou Košťálovou. Po prevalení ich vzťahu v auguste 2020 vyšlo na povrch i to, že se*y brunetka sa stala súčasťou farmárskeho tímu, v ktorom jej v čase prísnych covid opatrení prischla funkcia manažérky hygieny.

Presne o dva roky neskôr dala dvojica za svojím vzťahom bodku, a to údajne ešte pred spustením nakrúcania 14. série obľúbenej reality šou. Magazínu Šarm rozchod napokon potvrdila i samotná Romča.

,,Áno, s Matúšom už nie sme spolu od augusta,” uviedla influencerka, ktorá priznala, že s expriateľom im to nefungovalo dlhšie. ,,Bolo to hlavne kvôli práci a že sme jeden na druhého nemali čas. Vzdialili sme sa jeden druhému,” pokračovala vo svojom vysvetlení. Naznačila dokonca neveru. ,,Ak sa pýtate, či v tom bol aj niekto iný, tak áno, bol. Ale za to dávam vinu nám obom. Nechcem to riešiť,” dodala so smútkom účastníčka 11. série, v ktorej proti sebe bojoval Západ a Východ.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram/romii_y