Pôvabná speváčka a charizmatický futbalista tvorili pár od roku 2019. Z ich veľkej lásky sa narodila dcérka Linduška a z Daniely Nízlovej a Stanislava Lobotku sa stali šťastní rodičia. Avšak teraz dvojica šokovala svojich fanúšikov – ohlásila rozchod.

Hoci je medzi Danielou Nízlovou a Stanislavom Lobotkom 9-ročný rozdiel, celebritnému páru to nikdy neprekážalo a užíval si krásne spoločné chvíle. Twiinska sa dokonca za svojou láskou presťahovala do Neapolu, kde slovenský reprezentant hrá za tunajší klub.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

V roku 2020 priviedla interpretka na svet rozkošné dievčatko a odvtedy ako šťastná rodinka žili všetci v Taliansku. Avšak podľa posledných fotografií, ktoré pridáva Daniela na Instagram, je jasné, že s dcérkou pôsobia na rodnej hrudi, pričom spoločnú snímku so Stanom brunetka uverejnila naposledy v auguste. Dôvodom je, že speváčka a futbalista už nie sú partneri.

Informáciu o šokujúcom rozchode potvrdil samotný Lobotka. ,,Je to pravda, ale viac sa k tomu nebudem vyjadrovať, je to moje súkromie,“ zdôveril sa rodák z Trenčína pre Nový Čas.

Zdroj/Foto: cas.sk, Instagram/danielatwiins