Divákov modro-žltej televízie čakal poriadny šok. Jedna z najobľúbenejších zábavných, ale predovšetkým vedomostných relácií prejde poriadnou zmenou, v rámci ktorej nadobro končí jeden z hlavných účinkujúcich. Stáleho kapitána nečakane nahradil herec zo seriálu Oteckovia.

Šou s názvom Dobre vedieť! sa na našich obrazovkách objavuje od roku 2016, kedy si do kapitánskych kresiel poprvýkrát sadli komici Róbert Jakab (42) a Juraj Kemka (43). Humor známych tvárí doprevádzali vedomosti a intelekt moderátora Rastislava Sokola (48), čo spolu dotváralo dokonalú zábavu nezvyčajného formátu.

Reláciu Dobre vedieť! čaká niekoľko zmien

Napriek obrovskému úspechu a pozitívnym reakciám zo strany divákov prejde televízna súťaž niekoľkými zmenami. Jednou z nich je vizuál v štúdiu, pričom z klasickej žltej presedlali tvorcovia na ostrú červenú kvôli lepšiemu upútaniu pozornosti samotných sledujúcich.

Okrem toho, a čo je najviac podstatné, sa v relácii viac v úlohe kapitána nemá objaviť herec Jakab – jeho miesto má nahradiť práve Vlado Kobielsky (43). Je len otázne, či humor a priebeh celého deja zostane nedotknutý, nechajme sa tak prekvapiť, ako sa ostrieľaný „otecko“ popasuje so žartíkmi svojského Kemku.

Kobielsky bude novou tvárou šou Dobre vedieť!
Vlado Kobielsky účinkuje v seriáli Oteckovia

Foto: Facebook/Dobre vediet, Instagram/Oteckovia l Zdroj: Hitky.sk