Spolu s koncom prázdnin a začiatkom nového školského roka ide ruka v ruke návrat obľúbených televíznych programov, ktoré mali počas leta pauzu. Avšak diváci, ktorí sa tešili na šou Moja mama varí lepšie ako tvoja alebo seriál Naši, ostali zrejme sklamaní. 

Dostali stopku? Túto otázku si určite kladú diváci TV JOJ, ktorí sa nevedeli dočkať návratu kulinárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja a taktiež seriálu Naši. Namiesto nich totiž televízia vysiela reprízy seriálu Hod svišťom a relácie Nikto nie je dokonalý. Žiadny koniec sa ale našťastie nekoná.

naši Lujza Garajová Schrameková
Naši

Kedy sa vrátia na obrazovky?

Ako portál Hitky.sk informovala Lucia Kulihová z PR oddelenia TV JOJ, oba obľúbené projekty televízia vysielať bude, avšak v iných časoch, než bolo doteraz zvykom. “V utorok o 20:35 si diváci od nadchádzajúceho týždňa môžu pozrieť premiéry novej série relácie Nikto nie je dokonalý, ktorá sa v tomto čase vysielala minulú i predminulú sezónu, tentokrát s novou moderátorskou dvojicou Marián Čekovský a Martin Dejdar. Diváci o seriál Naši neprídu, plánujeme ho však vysielať v inom nasadení, ako bolo doteraz zvykom. O jeho zaradení do programovej štruktúry budeme však informovať.” 

Čo sa týka relácie na čele s moderátorom Milanom „Juniorom“ Zimnýkovalom, jej vysielací čas je už známy. “V nadchádzajúcom týždni upravujeme aj vysielanie premiérových častí šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Diváci si šou môžu pozrieť na JOJke o 16:30 a v repríze na PLUSke o 18:25,” dodala Kulihová.

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Facebook