Najočakávanejšie vystúpenie roka, ktoré sledoval celý svet so zatajeným dychom a slzami v očiach, máme za sebou. Po odpálení Oscarom ocenenej balady Shallow sa však v radoch fanúšikov a médií začalo o vzájomnej náklonnosti Lady Gaga a Bradleyho Coopera špekulovať ešte viac než doposiaľ. Ako to teda medzi nimi naozaj je?

Zrejme každý fanúšik filmu Zrodila sa hviezda by hlavných hrdinov, a teda hercov Lady Gaga a Bradleyho Coopera, rád videl v láskyplnom vzťahu aj v skutočnom živote, pričom to, že spolu umelci nič nemajú, im verí len málokto.

Zrodila sa hviezda

Špekulácie o možnej romanci najprv nabrali reálnejšie kontúry po tom, ako sa speváčka a herečka rozišla so svojím snúbencom Christianom Carinom, a následne práve živým vystúpením Gagy a Bradleyho na nedeľných Oscaroch, pri ktorom sa nedalo nevšimnúť, najmä v závere, ako medzi holúbkami lietajú obrovské iskry. Podľa mnohých tak išlo o jasný dôkaz toho, že krásna blondínka svojho hereckého partnera miluje aj v súkromí. Američanka však uviedla veci na pravú mieru.

Lady Gaga

„Nič nemohlo byť špeciálnejšie, ako zdieľať tento moment na Oscaroch so skutočným priateľom a umeleckým géniom,“ napísala hrdinka filmu A Star Is Born k fotografii z vystúpenia s Bradleym, čím ho označila len za pravého priateľa. Veríte jej? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lady gaga

Zdroj/Foto: Instagram/ladygaga