Koncom mája sme smútili pri poslednej časti markizáckeho seriálu Milenky, kedy sme sa museli rozlúčiť so štyrmi fantastickými hrdinkami. Vyzerá to však tak, že sa scenár bude opakovať.

Po letných prázdninách diváčky TV Markíza potešil príchod nového seriálu Sestričky, ktorý v sebe skrýval vysoký potenciál vyplnenia prázdneho miesta po Milenkách. Už prvé ukážky plné dramatických a emotívnych momentov nasvedčovali tomu, že sa skutočne bude na čo pozerať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Sestricky

Posledná časť

Avšak ako herečky Dana Košická, Anikó Vargová, Kristína Madárová a Kristína Svarinská nečakane prišli, tak aj odídu, a to už dnes večer. TV Markíza totiž avizuje veľkolepé finále projektu z nemocničného prostredia, pričom to vyzerá tak, že ďalšej série sa tak skoro nedočkáme. Kristína Svarinská totiž moderátorovi Sajfovi v jeho internetovej relácii Level Lama prezradila, že doposiaľ prebehlo natáčanie len 10 častí, z ktorých poslednú uvidíme práve o pár hodín.

Sestricky

Nové časti?

A keďže krásna seriálová Ema spomenula, že práca na prvej sérii trvala približne 2,5 mesiaca, kedy sa stihli natočiť všetky scény, v najbližšej dobe tak pokračovanie príbehov sestričiek neuvidíme. Veríme ale, že sa ich dočkáme aspoň na budúci rok.

Zdroj: YouTube, Markíza.sk | Foto: Instagram/susedia.official, Oteckovia, tvmarkizaofficial