Pop-punková ikona zažila obdobie najväčšej slávy okolo roku 2000. Vtedy mladučká Avril Lavigne vypredávala jeden koncert za druhým a jej hity sa stali hymnou mnohých teenagerov. Nič však netrvá večne a autorka skladby „Sk8er Boi“ sa od posledného albumu z roku 2013 stiahla do úzadia. Teraz sa však vracia na scénu znova.

Návrat na červený koberec urobila pri príležitosti 25. ročníka udalosti na podporu liečby sklerózy multiplex, čím prekvapila veľké množstvo svojich verných fanúšikov. Cesta, ktorou za ten čas prešla, nebola ľahká, pretože ako prezradila v rozhovore pre E news, v roku 2015 jej bola diagnostikovaná lymská borelióza. Aj ťažké obdobie vysporiadania sa s chorobou bolo inšpiráciou pre tvorbu muziky, ktorú už onedlho predstaví.

„Písala som piesne, ktoré sú ozaj silné, pravdivé a úprimné. Myslím si, že ľudia sa s nimi budú vedieť stotožniť,“ načrtla predstavu o novej hudbe z jej dielne. „Počas uplynulých dvoch rokov som prešla mnohými osobnými vecami a veľa som z toho vyťažila.“ Speváčkine slová potvrdzujú aj príspevky na Instagrame, kde už dlhší čas pribúdajú fotografie z nahrávacieho štúdia. 33-ročná Avril tiež prezradila, že môžeme čakať viacero klavírnych vecí, čo vyzerá ako nový smer, akým sa chce v budúcnosti uberať.

avril lavigne nova hudba

avril lavigne nova hudba

avril lavigne 2018 hudba

avril lavigne nova hudba

Zdroj: teenvogue.com | Foto: Instagram, HDWallpaper.NU | Video: YouTube