Nela Pocisková je aktuálne na meterskej dovolenke po boku dvoch detí – Hektora a Liany. Malá dcéra ju ale nečakaným príchodom na svet poriadne potrápila, a to nielen fyzicky, ale aj psychicky. V osudný deň totiž obletela médiami informácia o komplikovanom pôrode obľúbenej herečky v aute.

Ako sme vás už v minulosti informovali, Pociskovej druhý pôrod prebiehal na zadnom sedadle auta bez akejkoľvej ďalšej pomoci. Vystrašený otec a operný spevák Filip Tůma priznal, že to bol bez pochýb najťažší deň v jeho živote kvôli bezmocnosti, ktorú v danej chvíli prežíval.

Takáto traumatizujúca udalosť nepochybne zanechala stopy na Nelinej psychike. Napriek tomu sa však rozhodla vrátiť na televízne obrazovky ako súčasť zábavnej relácie s názvom Tvoja tvár znie povedome, kde sa mala po dlhom čase opäť postaviť pred mikrofón a predviesť svoj talent.

V tom však prišiel náhly KONIEC. Slovenská herečka náhle zmenila plány a svoju účasť v markizáckom projekte v poslednej chvíli zrušila. Aký mala na to dôvod? Túto otázku si kladie väčšina fanúšikov sympatickej brunetky, ktorí neskrývali nadšenie z jej návratu pred televízne kamery.

Príčinou bolo zrejme rozhodnutie Nelinho priateľa Filipa Tůmu. V rozhovore pre Markízu totiž prezradil, že sa v septembri chystá nastúpiť na doktorandské štúdium, kde bude navštevovať akadémiu umenia, a teda umeleckú činnosť, operný spev… Keďže škola dvojnásobnému oteckovi zaberie množstvo času, možno práve to je to, čo obmedzilo skorší návrat Nely Pociskovej na javiská plné reflektorov.

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Facebook