Kedysi nerozlučná moderátorská dvojka Adela a Sajfa zabávali poslucháčov Fun rádia, dnes sa už vôbec nestretávajú. Adela priznala, kto sa medzi nich postavil a urobil bodku za dlhoročným kamarátstvom. 

Adela Vinczeová sa so svojím terajším manželom Viktorom Vinczem síce zoznámila práve vďaka svadbe svojho dlhoročného kamaráta a kolegu Sajfu s Veronikou Ostrihoňovou, no zdá sa, že napriek tomu už dnes nemožno hovoriť o veľkom priateľstve ako kedysi. Niekdajšia nerozlučná dvojka už vôbec nie je v kontakte a Adela smutne prezradila, kto urobil za ich kamarátstvom definitívnu bodku.

Pre Plusku medzi riadkami naznačila, že dôvodom ich nestretávania sa má byť práve Sajfova Veronika: „Iba minimálne a vlastne už ani nie. Nejako tomu asi aj rozumiem, prečo to nastalo, lebo keď si človek nájde partnera, tam sa to potom niekedy s niektorými kamarátstvami úplne neprelína,“ konštatuje smutne a prezrádza, že so Sajfom sa videli len na ich svadbe a na moderovaní OTA.

Zároveň naznačila, že niekomu zrejme neboli stretávky Sajfu a Adely po chuti: „Takto to už medzi nami bolo dlhšie. V istom momente sme boli už iba kolegovia v rádiu a nejaké voľnočasové stretávania neboli, ako by som to povedala, úplne vhodné,“ šokuje. Moderátorka tiež vyvrátila, že by sa so Sajfom niekedy pohádali a ich vzťah podľa jej slov takto postupne vyšumel. Nie je ale takého pevného šoubizového kamarátstva škoda?

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook, Instagram, TV Markíza