Čoskoro sa na televíznych obrazovkách opäť objaví obľúbená reality šou. Jubilejná desiata séria Farmy so sebou prináša nové výzvy a, samozrejme, aj nové tváre, ktoré zveľadia ďalší zabudnutý statok.

Neodmysliteľnou súčasťou obľúbenej šou je aj hospodár Martin, ktorý po boku moderátorky Kvetky Horváthovej stráži začínajúcich farmárov a na pleciach nesie zodpovednosť za veľkú časť priebehu ich pracovného pobytu.

Po tom, čo sme ho mali možnosť vidieť vo viacerých markizáckych projektoch či popri spolupráci s Mirom Jarošom, sa na internete objavili rôzne konšpirácie o jeho účasti v novej sérii Farmy. Samotná Markíza informovala, že nepredpokladá jeho odstúpenie, avšak mýliť sa môže aj ona sama.

Neváhali sme Martina Bagára osloviť a narovinu sa ho opýtať, či so svojou televíznou srdcovkou plánuje v budúcnosti seknúť. „Seknúť určite nie, tento projekt si dotiahnem do maximálne možného konca,“ prezradil pre SlovakWoman.sk.

Neskôr však dodal, že herecká kariéra mu nie je vôbec vzdialená a je otvorený aj iným možnostiam: „Pravdou je, že v detstve som hrával v divadle, potom pred Farmou som si občas štekol v projektoch, ktoré robia s amatérskymi hercami. Mal som to šťastie si zahrať s Hanou Gregorovou, Kristínou Turjanovou či Veronikou Paulovičovou. Takže takéto veci ma vždy potešia a idem do toho rád, ale čo bude po Farme, netuším. Nechám sa prekvapiť.“

Zdroj: slovakwoman.sk | Foto: Facebook, Twitter