Čoskoro sa spustí už desiata séria obľúbenej markizáckej reality šou. Farma si získala priazeň mnohých televíznych divákov nielen vďaka súťažiacim, ale aj známym tváram ako je Kvetka Horváthová či hospodár Martin. 

Na verejnosť však vyplávali šokujúce informácie o možnej zmene moderátorky úspešného projektu. Konkurzy na novú tvár už mali prebehnúť a horúcimi kandidátkami sa stali Lucia Hablovičová a Silvia Lakatošová.

Je možné, že po siedmich rokoch sa blonďavá moderátorka môže zdať stereotypná a jej nahradenie môže zvýšiť sledovanosť. S touto teóriou však nesúhlasí veľké množstvo fanúšikov, ktorí si na usmievavú Kvetku na Farme zvykli.

K celej situácií sa vyjadrila aj bývalá riaditeľka Miss Slovensko. „Bola som na kamerových skúškach, rovnako ako ďalší moderátori, ale žiadne ďalšie rozhovory s Markízou neprebehli, takže to nie je momentálne aktuálne,“ prezradila Hablovičová pre Nový Čas. Lakatošová však podobné skutočnosti absolútne popiera: „Nie, nikto ma neoslovil a nebola som ani na žiadnych skúškach.“ 

Konkurzy zrejme nedopadli tak, ako sa predpokladalo a podľa slov aktuálnej farmárskej tváre ostáva obsadenie nezmenené: „Jubilejnú 10. sériu reality šou Farma budem moderovať,“ prezradila. Jej slová neskôr potvrdil aj Michal Borec, šéf PR a marketingu, ktorý povedal: „Naše kastingové oddelenie si volá na rôzne druhy a typy kamerových skúšok kontinuálne známe tváre, pretože televízia má vo vývoji množstvo nových formátov. Nahradiť Kvetku vo Farme sa nechystáme.“

Foto: Instagram, Twitter l Zdroj: Cas.sk