Jeden z najkontroverznejších údajných párov, ktoré vyplodila tohtoročná Superstar, je bezpochýb súťažiaci Petr Borkovec a porotkyňa Katka Knechtová. Ich potencionálny románik stresoval nie jedného fanúšika a Petrovu rodinu privádzal do šialenstva. Dvojica sa však rozhodla dať svojmu vzťahu ráznu stopku!

 

Príliš stará

Veková priepasť medzi spomínanými holubičkami sa nedala prekonať – zatiaľ čo temperamentná čiernovláska oslávila už 37 rokov, jej neskúsený zajačik mal len 19. Petrovu mamu tak znepokojoval fakt, žeby sa zaplietol s príslušníčkou inej generácie. “Po meste sa hovorí, že maminka Petra je nešťastná z údajného vzťahu s porotkyňou Superstar Katkou Knechtovou. Nepáči sa jej, žeby jej syn mal mať pomer s o toľko staršou ženou. Na toto tu nie sme zvyknutí. Veď by mohla byť jeho matka. Povedala, že by ho mala nechať tak. Skoro to vyzerá, že to neustojí,” informovala pani z blízkeho kruhu Borkovcov. Zachcelo sa jej mladého mäska – zneli posmešky namierené na hriešnu speváčku. Katarína ale vzťah s mladým Superstaristom nikdy nepotvrdila a hrdo prehlasovala, že jej životným partnerom je výhradne hudba (celé vyjadrenie – TU).

knechtova

Príliš škaredý

Príslušníci Knechtovej fanklubu však situáciu videli o dosť inak – ich ikona bola pre malomestského Borkovca príliš vysoká liga. Katka si totiž prešla metamorfózou z androgýnneho stvorenia na zmyselnú tigricu, ktorá si môže vyberať, pričom podľa jej sledovateľov jej Petr nesiahal ani po päty – dôvodom bol najmä jeho vzhľad. Huňaté obočie a krivoľaké zuby boli pre mnohých príliš silnou šálkou kávy a tento zjav vedľa svojej milovanej a atraktívnej speváčky vystáť nemohli.

Petr Borkovec

Úľava pre všetkých

Neprajníci si môžu vydýchnuť – údajnému romániku medzi Katkou a Petrom zrejme nadobro odzvonilo. Pred pár mesiacmi totiž potencionálni milenci zahŕňali Instagram záplavou svojich spoločných fotiek, pričom nechýbali ani romantické popisy. Dnes je všetko úplne inak – obaja speváci spravili priam Stalinovské čistky a svoje účty na sociálnej sieti odľahčili o všetky milostné príspevky. Na ich profiloch sa spoločnej fotky už jednoducho nedorežete, čo môže signalizovať len jediné – ráznu stopku za dlho omieľaným a „škandalóznym“ vzťahom. Hrdličky spálili mosty a pokračujú vo svojich životoch jeden bez druhého… alebo to na nás len hrajú? Ach, koniec tým špekuláciam!

superstar superstar

Zdroj|Foto: Instagram