Taylor Swift, úspešná kráska s prenikavým hlasom, spravila nečakaný krok, ktorým šokovala celý svet a všetkých svojich fanúšikov. Bez akéhokoľvek vysvetlenia si „poupratovala“ svoje účty na sociálnych sieťach, kde neostala jediná fotka. Prečo sa tak rozhodla a čo sa za tým skrýva, sa v týchto chvíľach pýtajú milióny jej fanúšikov. Avšak, žiadne odpovede zatiaľ neprichádzajú.

Nie je to prvýkrát, čo sa Taylor rozhodla šokovať fanúšikov nečakaným vymazaním všetkých účtov na sociálnych sieťach. Prvý raz zmazala niektoré svoje príspevky po rozchode s dnes už expriateľom Calvinom Harrisom, no teraz to poňala vo veľkom štýle a navyše bez vysvetlenia. Zo svojich účtov odstránila takmer všetko. Vymazala si profilové aj titulné fotky, pričom instagramový a facebookový profil je na kompletku prázdny. Nevynechala dokonca ani svoju oficiálnu web stránku, z ktorej zostalo iba prázdne čierne pozadie bez jediného písmenka!

Oficiálny profil Taylor Swift na Instagrame

Zmazany profil Taylor Swift na Instagrame

Prečo sa takto talentovaná blondínka rozhodla nevie nikto. Ale ako zvyčajne, špekulácie na seba nenechali dlho čakať. Povráva sa, že môže ísť o krok, ako ticho oznámiť príchod novej etapy v jej hudobnej kariére. Podobnú „marektingovú metódu“ použila aj Selena Gomez pred odhalením svojich nových singlov. No aká je skutočná pravda nevie nikto. Všetkým nám ostáva len čakať, s čím nás Taylor opäť prekvapí :)

Oficiálny profil Taylor Swift na Facebooku

Zmazany profil Taylor Swift na facebooku

Oficiálna web stránka Taylor Swift

Prázna web stránka Taylor Swift

Zdroj: elle | Foto: youtube, instagram, facebook, taylorswift