Mária Čírová sa so svojím tanečným partnerom v nedeľu nepostavila na parket Let’s Dance, pretože sa počas tréningu zranila. Ak sa zdravotný stav speváčky nezlepší, Markíza za ňu bude musieť v súťaži nájsť náhradu.

Pre divákov bolo obrovským sklamaním, že obľúbená interpretka počas 2. kola Let’s Dance nepredviedla žiadne vystúpenie. Mária Čírová totižto musela ostať doma a liečiť sa z úrazu, ktorý sa jej stal počas skúšania tanečného čísla s profesionálom Jorisom Yacoubom.

maria cirova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Podľa lekárov som si pri zdvíhačke natrhla medzirebrový sval a s týmto neviem, či sa dá po tak krátkej pauze vrátiť na parket. Musím oddychovať, moja rekonvalescencia chce čas a pokoj. Žiaden stres a tlak,“ prezradila trojnásobná mamina pre Topky.sk.

„Vystúpiť v nedeľu by znamenalo v týchto dňoch pustiť sa do série niekoľkohodinových tréningov za deň a ten sval, ak nie je pod liekmi, bolí,“ čím Trnavčanka naznačila, že sa pravdepodobne bude musieť s Let’s Dance nadobro rozlúčiť. Modrožltá televízia tak k jej partnerovi pridelí novú celebritu, a tá bude namiesto Čírovej ďalej pokračovať v súťaži.

maria cirova

Foto/Zdroj: Instagram/mariacirova, markiza.sk