Už čoskoro televízia Markíza vypustí na obrazovky dlho očakávanú pecku v podobe populárnej talentovej šou The Voice ČeskoSlovensko. Tento ročník bude o to výnimočnejší, že sa v rolách porotcov i moderátorov objavia veľmi obľúbené osobnosti nášho šoubiznisu. Podľa aktuálnych informácií však vzťahy medzi koučami nie sú úplne najideálnejšie.

Známy projekt na seba už nejakú dobu priťahuje veľkú pozornosť. Priaznivci obľúbeného programu sa určite najviac tešia najmä na zvučné mená, ktoré zasadnú do kresiel obávaných porotcov. Štyria kati v zložení Jana Kirschner, Pepa Vojtek, Vojta Dyk a raper Kali tak budú rozhodovať o postupe účinkujúcich spevákov a následne ich aj počas celého trvania súťaže viesť.

The Voice

Ako informuje český denník Blesk, napätie medzi niektorými koučami sa údajne zvyšuje – konflikt mal nastať medzi slovenskou hudobnou stálicou Janou Kirschner a českým spevákom Vojtom Dykom. Sebavedomý hudobník sa vraj nedokáže preniesť cez fakt, že Janka sa kedysi úspešne zúčastnila súťaže krásy Miss Slovensko.

„Neustále na mňa pokrikuje „Ty misska“ alebo si zo mňa uťahuje, že som bola v súťaži, a to ma rozčuľuje,“ sťažuje sa sympatická brunetka, ktorá sa ešte aj dnes môže popýšiť mladistvým vzhľadom a skvelou postavou. „Veď už prešlo toľko rokov a ja som vlastne nikdy modelkou ani nebola,“ dodáva. Zdá sa teda, že Vojta s Jankou si zatiaľ zrejme veľmi „nesadli“.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jana Kirschner

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/Thevoiceceskoslovensko, Janakirschner_official