Po tom, ako minulý týždeň Jojka odvysieiala vianočný špeciál obľúbenej relácie Inkognito s tajným hosťom Martinou Schindlerovou, sa dnes môžeme tešiť na špeciál silvestrovský, a to s fešnými mladíkmi zo seriálu Naši. Jeden z nich sa ale pustil do menšej slovnej prestrelky so svojou staršou kolegyňou Zdenou Studenkovou.

V silvestrovskom špeciáli programu Inkognito sa môžeme tešiť na niekoľko prekvapení. Okrem Donalda Trumpa, ktorého pravú identitu sa dozvieme až dnes večer, zavítajú do štúdia aj mládenci z jojkárskeho seriálu Naši, konkrétne Gregor Miller, David Krajčík a Max Bolf.

Nasu

Najstarší Gregor si ale pustil jazýček na špacír a vypustil z úst poznámku, ktorá veľmi nezavoňala hádačke Zdene Studenkovej, stálej tvári obľúbenej relácie. ,,Ty si začínal ako chlapec a už si dospelý,“ povedal Gregorovi moderátor Vlado Voštinár. ,,Mám svoje roky už,“ znela reakcia seriálového Tomáša. To sa však známej slovenskej herečke vôbec nepáčilo.

,,Čo povedal??? Počuli ste? Povedal, že mám svoje roky! To si dovolíš hovoriť pred nami???“ vzápäti začala vykrikovať Zdenka. Následne sa ale našťastie začala smiať, čím situáciu zachránila. Inkognito so sympatickými chlapcami z Našich si budete môcť pozrieť už dnes večer na Jojke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Inkognito

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Facebook/Naši