Markizácky trhák Oteckovia sa na nedávnom odovzdávaní prestížnych televíznych ocenení dočkal obrovského úspechu. Na galavečere OTO sme však mali možnosť vidieť nielen radosť hviezd účinkujúcich v seriáli, ale aj novú lásku jednej z nich. Roman Poláčik sa totiž v spoločnosti ukázal po prvýkrát po boku novej priateľky.

Minulý rok slovenským šoubiznisom otriasla správa o ukončení vzťahu medzi dvomi výraznými postavami z Oteckov. Napriek tomu, že seriálová Ema s Ondrom tvoria párik na obrazovkách aj naďalej, v súkromí ich romániku dávnejšie odzvonilo.

oteckovia

Roman Poláčik, ktorý v ocenenej snímke stvárňuje právnika Ondra, sa už stihol dokonca pochváliť čerstvou láskou. Slávnostný galavečer tak priniesol milé prekvapenie v podobe zamilovanej dvojice – sympatický herec do sály priviedol usmievavú plavovlásku Katku, vďaka čomu môže široká verejnosť konečne spoznať krásku, ktorá si hercove srdce získala. Slovenský fešák je ale na slovo dosť skúpy a o dáme po svojom boku prezradil len toľko, že sa nejedná o mediálne známu osobu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

roman polacik

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Oteckovia, peterzakovic, jan_kolenik, romanpolacikroman