Je to vonku! Po náhlom šoubiznisovom tresku, ktorý spôsobil rozpad vzťahu Dary Rolins a Patrika Vrbovského, prišla hneď druhá novinka v podobe nového vzťahu známeho rapera s moderátorkou Jasmínou Alagič. 

Po odhalení pravdy o ich náhlom romániku sa čoraz častejšie objavovala otázka ohľadom ich súkromia. Ako dlho sú spolu? Poznal ju predtým, ako sa rozišiel s Darinou? Aj na to Patrik odpovedal nedávnym príspevkom, kde prezradil viac, než sám chcel.

Toto moje dievčatko fajnové dnes oslavuje 29 rôčkov. To, kedy a kde sme sa stretli prvýkrát a ako to začalo, si necháme pre seba. Bolo to to najsilnejšie, čo som v živote zažil, a behom minúty som cítil, že si… ❤,“ napísal na sociálnu sieť. Síce nechcel odhaliť čas, kedy spoznal očarujúcu moderátorku, priznal, že od prvého stretnutia ju považoval za ženu svojho života.

Avšak v archíve Jasmíny Alagič je fotografia z roku 2015, na ktorej pózuje s jej aktuálnym priateľom. V tom čase však Rytmus tvoril pár s Darou Rolins, čo vyvoláva jednu základnú otázku. Riešil niečo s Jasmínou aj počas vzťahu s Rolins? Zdá sa, že v tom mal jasno už pred tromi rokmi. :P

Foto: Instagram, Twitter