V deji Oteckov to poriadne vrie! A to dokonca aj po vypnutí kamier. Jeden z najvýraznejších hercov totiž priznal nový utajovaný vzťah, a to len krátko po tom, čo ukončil románik so svojou seriálovou kolegyňou Jankou Kovalčíkovou!

Roman Poláčik predstavujúci úlohu Ondra a Jana Kovalčíková v role bystrej Emy tvorili pár nielen na našich obrazovkách. Dvojica spolu randila aj mimo televíznych kamier, avšak pred pár mesiacmi obaja priznali, že ich rozprávke odvonilo a napriek neprestávajúcemu pomeru v Oteckoch už dnes pár netvoria.

Zdá sa však, že ani jeden z nich pridlho nezaháľal. Kovalčíková sa totiž nedávno pochválila tým, že jej srdce už patrí niekomu inému. Najnovšie sa dokonca nový pomer rozhodol potvrdiť aj samotný Roman, no bližšie informácie o slečne „neznámej“ zostali nateraz vo hviezdach.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Som momentálne zadaný,“ uviedol Poláčik pre Markízu s úsmevom na perách. Meno neznámej krásky si ale držal v prísnej tajnosti. „Všetko, čo o nej viem, si nechám pre seba,“ dodal na záver, pričom neprezradil ani to, či sa jedná o mediálne známu ženu alebo ju vôbec nepoznáme.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Oteckovia, Facebook/Roman Poláčik