Milovaná, nenávidená, zbožňovaná, odsudzovaná, príjemná i prostoreká.. Odkedy sa Zuzana Plačková, najväčšia hviezda reality šou Hotel Paradise, objavila na televíznych obrazovkách, jej kariéra a popularita sa rozbehla doslova ako lavína. Kým v televíznej relácii pôsobila ako vulgárna blondína, časom sa transformovala a dnes si nachádza tisíce fanúšikov po celom Slovensku. V čom ale tkvie jej osobnostná premena?

,,Nie je v tom nič iné ako to, že som dospela… V Hoteli Paradise som mala tuším 19 rokov a myslím, že človek sa veľa učí na vlastných chybách, ktoré pochopí až keď dospeje… (určite máte s tým tiež skúsenosti ) Každopádne, kedysi som bola dosť arogantná a myslela som si, že nikto nie je lepší ako ja. Až sa za seba hanbím, ako som mohla byť tak hlúpa v určitých momentoch a každopádne, média ešte k tomu dopomohli. Nevadí. Práve takéto momenty ma naučili byť lepším človekom a vždy bojovať za otvorenosť, ktorú na sebe milujem,“ vyznala sa Zuzana na sociálnej sieti Instagram.

Kráska, ktorú dnes sleduje takmer 400 000 followerov, je na seba v súčasnosti hrdá, nakoľko si plne uvedomuje, že je hlúposť klamať ľudí aj v prípade, že ich môže určitá pravda zraniť. Podľa Zuzany je nevyhnutnosťou ľuďom ukázať aj odvrátenú a nepríjemnejšiu stranu mince, nakoľko život nie je vždy len pozlátkom na vianočnej guli. ,,Keď sa naučíte milovať na sebe to výnimočné, nebude vás zaujímať, čo si o vás myslí okolie, ktoré ku vlastnému šťastiu vôbec, ale že vôbec nepotrebujete! Pamätajte, 1 skutočný názor je viac ako 1000 falošných! Odkedy sa budete riadiť sami sebou, dosiahnete skutočné šťastie v živote….“ dodáva ohľadom svojej premeny instagramová hviezda.

Napokon však Zuzana neváhala a v posledných riadkoch statusu pridala názor, v ktorom sa nájde nejedna žena: ,,Koniec koncov, nikdy ťa nebudú milovať všetci, vždy je to 50/50, a preto radšej budem sama sebou ako sa snažiť ukazovať ľuďom, že som dobrým človekom, keď je to zbytočné ako hádzať hrach o stenu! Pamätajte, keby žila matka Tereza aj tá by bola pre 50 % ľudí pixa a keby bola trošku pekná, tak určite aj Ku.*a. Tak si myslím, že názor ľudí by ste mali mat úplne že v …. A buďte šťastní, že ste takí, akí ste.“ :)

Zdroj: Instagram, Lucia Žofčíková