Dara Rolins sa rozhodla zahodiť všetky problémy za hlavu. Po ukončení sedemročného vzťahu s Rytmusom prišlo obdobie, ktoré nečakala ani samotná speváčka. „Niekedy vás veci zaskočia, sklamú, prekvapia, preberú z ilúzie ešte aj teraz v dospelom veku,“ reagovala na vyjadrenia jej EX po tom, čo krátko po rozchode našiel novú lásku.

Nátlak nielen zo strany fanúšikov, ale aj priateľov či ostatných slovenských a českých celebrít jej neuľahčilo ani silné pracovné tempo, v ktorom sa sympatická blondínka pohybuje už niekoľko rokov.

Zrejme práve preto sa rozhodla vypnúť a zamerať sa na to, čo jej zostane navždy a čo je pre ňu najviac dôležité. Lola. Darinkina jediná dcéra konečne ukončila školský rok a s jej výsledkami je jej mama hrdá natoľko, že sa nimi pochválila aj na sociálnej sieti: „Tak sme to zvládli, parťáčka moja. Už žiadne úlohy, vstávanie o šiestej, škola má na 2 mesiace ‘útrum‘. Prázdniny, sme tvoje. Tie naše začnú naplno v pondelok. A boli samé 1.“

Na adresu malej Loly uštedrila ešte niekoľko pekných slov, ktorými chytila za srdce všetky ženy, ktoré majú doma malé ratolesti: „Úplne najväčšie šťastie prežívam vždy, keď spravím šťastnou Lauru. Mám to tak v obecnej rovine, ale v súvislosti s ňou je ten vnem najvýraznejší. Je to proste moja lásenka.“

Okrem toho priznala, že zbalila seba a jej malú lásku a vytratila sa na dovolenku pri mori. Pred odchodom zverejnila fotku, na ktorej je jediný emoji vyjadrujúci jej aktuálne pocity. „Pssst,“ znamená smajlík, ktorým sa rozlúčila s turbulentnou časťou jej života a zrejme sa rozhodla pre mlčanie, ktoré je niekedy nad zlato.

Foto: Instagram