Konečne sme sa dočkali! Na televízne obrazovky sa vracia dlhoočakávaná šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla, ktorá svoj pilotný diel odvysielala ešte začiatkom roka 2018. Po dlhých mesiacoch sa tak diváci predsa len dočkajú pokračovania!

Keďže sa relácia s názvom 2na1 dostala do vysielania iba jedinýkrát, unikátnym hosťom bola zatiaľ len slovenská tenistka Dominika Cibulková. Tá si vďaka danému natáčaniu získala sympatie mnohých divákov, čo sa nakoniec ukázalo ako dobre zvolený „žolík“ aj pre samotnú televíziu.

Ako sa zdá, so športovými osobnosťami počítajú kompetentní aj v ďalšom pokračovaní šou. Podľa najnovších informácií sa má totiž v horúcom kresle po boku moderátorov Vinczeovej a Dangla ocitnúť svetový futbalista Marek Hamšík.

Nadaného športovca má pritom čakať množstvo prekvapení rovnako, ako to bolo i v Cibulkovej prípade. Pred kamerami si tak vyskúša žonglovanie s loptou skomplikované prekážkami, robenie zábavných „selfie“ a neušiel ani humoru samotnej Adely, ktorá si mala na ňom odskúšať hneď niekoľko nových účesov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Hitky.sk, Facebook