Úspešná herečka, spisovateľka, blogerka či módna návrhárka Kristína Farkašová, dnes už Tormová, sa konečne dočkala svojho vlastného seriálu. A my spolu s ňou. Na obrozovky totiž prichádza dlho sľubované, pripravované a očakávané dielo SOM MAMA! 

Po tom, ako obľúbená herečka Kristína Tormová, vtedy ešte Farkašová, porodila dvojičky, rozhodla sa podeliť sa o svoje starosti i radosti aj s ostatnými mamičkami v knihe s jednoduchým názvom Som mama.

Som mama

Knihy zmizli z pultov predajní rýchlejšie ako teplé rožky ráno z pekární a z Kristínkinej knižnej prvotiny sa stal okamžite bestseller. Niet sa však čomu čudovať, s jej trampotami sa stotožnilo množstvo mamičiek, ktoré zistili, že v tom nie sú samy. Na základe mimoriadnej popularity vtipne spracovanej knižky prišiel nápad pretaviť jej obsah aj na televízne obrazovky. I keď sa už o seriáli Som mama šepkalo dlhšie, teraz už vieme, že sa jeho prvej časti dočkáme na jeseň!

„Rovnomenná televízna séria prinesie pohľad na život nezávislej Tiny, ktorej ho naruby obráti neplánované tehotenstvo, navyše s mužom, ktorého stretla len nedávno. Tina sa v priebehu siedmich mesiacov rizikového tehotenstva, počas ktorého čaká rovno dvojičky, musí vysporiadať so sériou nových situácií. S priateľom Robom si musia zvyknúť na spoločné bývanie, absolvovať zoznámenie rodičov, zvládnuť finančné náklady, nápor rôznych trendov či diskusných fór, ale aj prípravu na pôrod v materskom centre,“ informuje na svojom webe TV JOJ.

Som mama

A na akých hercov sa môžeme tešiť? Samozrejme, v hlavnej úlohe Tiny sa predstaví Kristína Tormová, ktorej partnera si zahrá Jiří Havelka. Ďalších postáv sa zhostia herci, ako napríklad  Zuzana Kanócz, Daniela Šencová, Štefan Martinovič, Boris Farkaš, Anna Šišková, Henrieta Mičkovicová, Ján Dobrík, Zuzana Tlučková, Michaela Čobejová či Ady Hajdu. Už sa nevieme dočkať!

Reportáž zo zákulia Som mama

Zdroj: TV JOJ | Foto: Instagram, kompot.sk