Huráááá! Fanúšikovia jedného z najkrajších párov sveta sú vo vytržení. Konečne sa potvrdili špekulácie, ktoré sa ľuďmi vytvárali od doby, ako si Meghan Markle a princ Harry povedali svoje áno. Dámy, krásna vojvodkyňa je tehotná!

Už v piatok, kedy sa v Kaplnke sv. Juraja na zámku Windsor odohrala veľkolepá svadba princeznej Eugenie a Jacka Brooksbanka, sme vás informovali o domienkach súvisiacich s tehotenstvom Meghan Markle. Bývalá herečka si totiž na túto slávnostnú udalosť obliekla voľný outfit, pričom ju zahaľoval kabát, a to napriek tomu, že bolo vonku cez 20 stupňov. Aj preto si mnohí domysleli, že si takýmto spôsobom kráska maskuje bruško.

 Meghan Markle

Napriek tomu, že konšpiračných teórii o Meghaninom tehotenstve bolo už mnoho, tentokrát nešlo o žiadne fámy. Mladý párik skutočne čaká bábätko, čo na Instagrame potvrdil aj Kensingtonský palác – prvé dieťatko vojvodkyne a vojvodu zo Sussexu by malo prísť na svet na jar.

Ako sa ďalej v príspevku píše, Meghan a Harry oceňujú všetku podporu, ktorú dostali od ich svadby v máji od ľudí z celého svete a s potešením zdieľajú túto radostnú novinu s verejnosťou. George, Charlotte a Princ Louis, deti Kate Middleton a princa Williama, sa tak môžu tešiť na malého bratranca alebo sesternicu.

Meghan Markle

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal | Foto: