Kým Vratko Sirági nenastúpil ako náhradník speváčky Márie Čírovej do šou Let’s Dance, evidovali ho prevažne iba diváci Telerána, kde prinášal správy o počasí. Po skončení šou sa fešák dočkal kariérneho postupu.

Pre zdravotné komplikácie sa speváčka Mária Čírová so šou Let’s Dance musela rozlúčiť. Príležitosť zažiariť tak dostal pohľadný moderátor Vratko Sirági, ktorý svojimi schopnosťami všetkých prekvapil. Vďaka talentu a húževnatosti Slovákov z kola na kolo ohuroval natoľko, že ho poslali až do finále.

Kedže si bronzového tanečníka diváci obľúbili, TV Markíza si zrejme uvedomila, že bola by škoda nechávať mu priestor iba počas rána. Po piatich rokoch pôsobenia v Teleráne, kde sa prihovára ako „rosničkár“, sa Vratko posúva aj do hlavného vysielacieho času. Od soboty, a teda 3. júna, sa bude usmievavý svalnáč objavovať vo večernom Počasí, kde sa bude striedať s kolegyňami Mirkou Almásy a Katarínou Kulovou.

,,Je to radosť. Stále sa z toho teším, ešte to spracuvávam a teším sa, že to vlastne prišlo konečne,“ uviedol v rozhovore pre web Markiza.sk šťastný Sirágy, ktorý naďalej ostáva verný aj svojmu domovskému Teleránu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Markiza.sk, Instagram/vratko_s, tvmarkizaofficial