Karmen Pál-Baláž sa minulý rok zúčastnila speváckej súťaže SuperStar, ktorú síce nevyhrala, no dostala sa až na krásne tretie miesto. Avšak už na prvom kástingu bolo všetkým jasné, že táto dievčina poriadne zamúti vody slovenskej popmusic. A zdá sa, že tá chvíľa práve nastala, Karmen vydala svoj prvý singel!

Pokorná, skromná a ešte k tomu nesmierne krásna a talentovaná. Mladá speváčka z Rožňavy si počas svojho účinkovania v SuperStar získala srdcia celého Československa. Z konečného víťazstva sa síce Karmen Pál-Baláž netešila, avšak to jej nezabránilo v tom, aby sa pustila do hudobnej kariéry. A začala celkom zostra.

Spolupráca s Adamom Ďuricom

Karmen včera vydala svoj úplne prvý singel, ktorý pomenovala Anjel, pričom za jeho pozadím stojí sám najväčší slovenský hitmaker Adam Ďurica. Čerstvému oteckovi sa totiž dostal do rúk text skladby od mamičky z Popradu Adriany Pusztovej, no rozhodol sa, že ho nezhudobní pre seba, ale práve pre šikovnú SuperStaristku.

Adam Durica

„Adam ma oslovil na spoluprácu s piesňou Anjel cez vydavateľstvo Universal Music. Hneď po prvom vypočutí som vedela, že idem do toho! Veľmi sa mi páčila. Som vďačná za to, že sa Adam so mnou skontaktoval a že je ochotný zaoberať sa mnou, mojím spevom, písať mi pesničky a pomáhať mi v hudobnej kariére,“ vyjadrila sa nadšená Karmen. O konečný zvuk pesničky sa postaral Matej Turcer z Pulp Studio, ktorý má na svedomí aj produkciu Adamovho posledného albumu 30.

K nádhernej emotívnej novinke bol režisérom Jakubom Mahdalom natočený aj videoklip – v ňom Karmen pôsobí naozaj ako anjel. O tom, že sa táto novinka rozhodne stane hitom, nasvedčujú samé pozitívne reakcie od fanúšikov, ktorí si skladbu a samotný spev krásnej speváčky nevedia vynachváliť. Len tak ďalej, Karmen!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Universal Music | Foto: Instagram/karmen.palbalaz, adamdurica, YouTube