Trojuholník Dara, Rytmus a Jasmina nenechal chladnými už ani slovenské celebrity. Človek je ich románikom atakovaný zo všetkých strán, a tak by si na to len zázrakom nevytvoril vlastný názor. Ten svoj vyjadrili aj naši prominenti, ktorí sa na Darinom Instagrame vyjadrili viacmenej bez servítky.

Celé to začalo zamilovanou fotkou rapera Rytmusa a jeho novej kočky Jasminy na Instagrame. Na tom by nebolo nič zvláštne, veď párik podobných záberov uverejnil už neurékom, avšak Patrikov popis k príspevku šokoval mnohých ľudí a odštartoval vlnu konšpirácií. Ľudia začali hovoriť o verejnom ponížení Rytmusovej bývalky Dary Rolins, ba dokonca až o raperovej nevere počas vzťahu. Väčšinou išlo len o nepotvrdené dohady a z Patrika najskôr hovorilo len silné opojenie lásky, no Darin záhadný popis k fotografii, ktorú pridala na svoj Instagram, tieto konšpirácie len posilnil. Sklamanie a stratené ilúzie? Žeby tieto dohady vŕtali aj v Darinej hlave?

„Už toho bolo dosť!“ povedali si stálice slovenského šoubiznisu a prvýkrát prehovorili o vzťahu, ktorý dennodenne napĺňa médiá. Svoje sympatie so speváčkou Rolins ukázali v podobe „srdiečok“ Monika Bagárová, Mária Čírová, Lenka Šóošová alebo Soňa Skoncová. Simona Krainová, česká modelka, sa vyjadrila azda najpriamočiarejšie, keď si na Rytmusovu adresu dovolila aj malý vulgarizmus: „J*** mu.“

Pod Darinou fotkou sa rozhorčujú tisícky fanúšikov a speváčku podporujú. Mnohí sa odvolávajú na Rytmusovú skladbu 8. Október, ktorú speváčke zložil na znak ich lásky. Každý koniec je však len novým začiatkom. :)

dara komentáreZdroj|Foto: Instagram, Facebook