Televízia JOJ stavila v novom roku na zopár noviniek, medzi ktoré sa zaradili napríklad relácia Reštart, S pravdou von či IQ Taxi. Napriek úspechu nových programov ale mnohým divákom chýbala jedna z najobľúbenejších relácií, ktorá koncom minulého roka ohlásila nečakanú prestávku. Jojka však oznámila skvelú správu – šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa vracia na obrazovky!

Dočkali sme sa! Milovníci rôznorodých receptov a výbornej zábavy v kuchyni majú dôvod na radosť, nakoľko sa obľúbená relácia o varení znovu objaví na obrazovkách. Televízia JOJ totiž avizuje natáčanie celkom nových epizód, do ktorých sa nadšenci kulinárskeho umenia môžu zase začať hlásiť.

Moja mama vari lepsie ako tvoja

Koncom minulého roka ostali správou o dočasnom ukončení nakrúcania viacerí fanúšikovia úspešného programu poriadne sklamaní. Po niekoľko mesačnej pauze ale „Moja mama“ opäť láka záujemcov, ktorí túžia po získaní slávy ako populárni predchodcovia Habovci či Hetešovci.

Na nových súťažiacich sa pripravuje veselý moderátor Junior a traja známi špecialisti, ktorí budú výkony dvojčlenných tímov opäť nekompromisne hodnotiť. Návrat zábavno-súťažnej relácie s možnosťou získania finančnej výhry tak určite poteší nielen ženy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

moja mama

Zdroj: Joj.sk | Foto: Facebook/Moja mama vari lepšie ako tvoja, V siedmom nebi