Karin Dvořáková sa vďaka svojej prostorekosti počas natáčania desiatej série reality šou Farma zapísala do pamäti väčšiny divákov. Krásna blondínka sa počas účasti vo vidieckej hre stala terčom drsnej kritiky verejnosti, a to najmä po tom, čo sa dostala to zlatého semifinále.

Karin bola zo strany divákov modro-žltej televízie osočovaná kvôli viacerým faktorom. Zatiaľ čo ju jedna časť publika milovala, tí druhí nešetrili vulgarizmami. Mohlo za to predovšetkým jej „líčenie sa na statku“ namiesto toho, aby sa chopila ťažkých mužských prác.

Karin Dvorakova

Ex-farmárka z Banskej Bystrice to už nevydržala a na dané komentáre ľudí sa rozhodla konečne zareagovať. „Ja v mojom živote nepílim, nezabíjam klince, nerobím tieto ťažké práce,“ ohradila sa na nával kritiky určitej skupiny.

Okrem toho Dvořáková uviedla, že sa na statku v skutočnosti naozaj snažila pomáhať. Diváci však mali možnosť vidieť v televízii najmä to, čo medzi nimi môže vyvolať pohoršenie, a teda následnú diskusiu na sociálnych sieťach. „Jasné, ,že tam bolo furt, ako sa líčim, nech máte o čom diskutovať,“ uviedla v príspevku o priebehu Farmy, ktorý nájdete v celom znení nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Príspevok Karin Dvořákovej o Farme

Foto: Facebook/Karin Dvořáková, Facebook/Farma