Znie to priam neuveriteľne, no od momentu, kedy sa sympatická herečka Viki Valúchová stala mamou, ubehlo už polroka. Napriek tomu, že známa markizácka hviezda porodila hercovi Samuelovi Spišákovi prvorodeného potomka v októbri minulého roka, obaja partneri si bližšie informácie o bábätku či jeho tváričku prísne strážili.

Sympatický herecký párik sa už niekoľko mesiacov teší z nových rodičovských povinností, ktoré si ale viac-menej užívajú v súkromí svojho domova. Fanúšikovia tak dlhší čas čakali na informácie o pohlaví či mene dieťatka  – tieto informácie sa dvojica pred médiami snažila čo najdlhšie zatajovať.

valuchova

Najnovšie sa ale batoľa stalo hviezdou na fotografii Vikinej kamarátky Natálie Germani, ktorá si zahrala hlavnú hrdinku Alicu v jojkárskom seriáli Vlci. Pôvabná herečka tak nielenže ukázala tvár malej princeznej, ale ako prvá oficiálne potvrdila i pohlavie dieťatka Viki Valúchovej a Samuela Spišáka. ,,Naša babská gangsta crew,“ napísala Natália k rozkošnej snímke, kde si vysmiata mamička po boku milovanej dcérky Margarétky užíva vzácne momenty.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

natalia germani

Zdroj: Instagram/natalagermani | Foto: Instagram/natalagermani, tvmarkizaofficial, Facebook/Viki Valúchová