Na Farme to poriadne vrie. Desiata séria vidieckej šou prináša drámu za drámou, čo sa odzrkadluje predovšetkým v duelantskej stodole. Najväčším šokom však bolo náhle odstúpenie Kataríny Brychtovej z reality šou len po prvom týždni strávenom na statku.

Čo ju k tomu dohnalo? Táto otázka trápila nielen divákov modrožltej televízie, ale aj prítomných súťažiacich po tom, čo sa moderátorka Pošty pre teba rozhodla z neznámych dôvodov opustiť priestory natáčania, čím venovala svoj „hráčsky život“ Michaele Štefánikovej. Tá ale duel s Monikou Siposovou prehrala.

Prečo odstúpila?!

Katarína už pred nástupom na Farmu vedela, že to nie je otázka niekoľkých mesiacov. „Moje maximum bolo zostať najviac dva týždne,“ priznala, pričom uviedla, že ju doma čakalo množstvo povinností, a tak dlhodobé účinkovanie v reality šou neprichádzalo do úvahy.

V momente, kedy sa Katarína ocitla v duelovej stodole ako svedok súboja dvoch žien bojujúcich o novú šancu na život, nevydržala to. „Keď som videla ľudí, ktorí mali reálny dôvod zabojovať o výhru, pretože sa boria s existenčnými problémami, zdalo sa mi, že darovať svoj život bude to najlepšie riešenie pre všetkých,“ dodala na záver, za čo jej patrí obrovský obdiv.

Foto: TV Markíza, Facebook l Zdroj: Cas.sk