Do sveta šoubiznisu vtrhla nečakaná správa o zásnubách Patrika Vrbovského a Jasminy Alagič priam ako rana z jasného neba. Po ani nie roku partnerstva sa dvojica len krátko po kúpe nového luxusného domu rozhodla pre radikálny krok. Netrvalo dlho a svoje slovo povedala aj budúca nevesta.

Ohlásenie tejto radostnej novinky zostalo v rukách nádejného ženáča Rytmusa, ktorý sa so snubným úlovkom na moderátorkinej ruke pochválil pomocou príspevku na sociálnej sieti. Tento záber vyvolal doslova šialenstvo, na čo sa prostredníctvom verejného videa rozhodla zareagovať aj samotná Jasmina.

Rytmus a Jasmina

Alagič sa postavila pred kameru a v krátosti poďakovala svojim verným fanúšikom za pozitívne správy, ktorými ju vraj poriadne „zaspamovali“. Nezabudla však zanechať skrytý, drsný a poriadne uštipačný odkaz pre všetkých neprajníkov predpovedajúcim ich vzťahu koniec v čase, keď bol románik zaľúbencov čerstvou novinkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nikdy v živote pri ničom nepočúvajte ostatných ľudí, neexistuje skoro, neskoro, veľa, málo. Existuje jediná pravda, ktorú nosíte v sebe,“ Jasmina vypichla v závere záznamu o zásnubách s „príliš skoro zamilovaným Rytmusom“. Povedala to krásne, tlieskame!

 

Video: Streamable.com, Instagram/Jasmina Alagič | Foto: Instagram