Len prednedávnom zachvátila celé Československo informácia o novom vzťahu Jasmíny Alagič a Patrika Vrbovského. Od raperovho dojemného vyznania prešiel ledva týždeň a na sociálnych sieťach sa objavili možné dohady, podľa ktorých by mala moderátorka SuperStar nosiť pod srdcom dieťa jej nového partnera.

K vzniknutým domnienkam sa pridali aj zábery z posledného finálového večera speváckej šou, ktorú exotická kráska uvádzala v dlhých červených šatách, obopínajúcich jej štíhlu postavu. Výnimkou však bolo jej bruško, ktoré sa v luxusnej róbe nedalo prehliadnuť, a tak vyvolalo ďalšie otázky týkajúce sa jej možného tehotenstva.

Sympatická brunetka sa neskôr rozhodla k celej situácií vyjadriť a pred tisíckami fanúšikov objasnila, ako to s jej zväčšujúcim sa bruškom skutočne je. „Sú dni v mesiaci, kedy proste máte väčšie bruško alebo ako ho niekto nazval „tučné brucho“. Všetky ženy mi určite rozumejú, čo tým myslím?‍♀️. Ja som si ale chcela tieto nádherné šaty obliecť?,“ upresnila a tým aj poprela akúkoľvek možnosť tehotenstva s úspešným interprétom.

Vyjadrenie Jasmíny Alagič

Foto: Instagram