Filip Hakl (20) zavítal do drsnej reality šou vo štvorici banditov, pričom hneď v priebehu prvého týždňa sa z neho stal sluha a následne prvý duelant. V ťažkom súboji s kamionistom Petrom Harezníkom nakoniec prehral a po pár dňoch na statku priestory natáčania opustil.

Po odvysielaní prvých častí s Filipovou účasťou vyšlo na povrch dlho ukrývané tajomstvo. Bývalá farmárka Lenka Horníková (20), ktorá zo šou utiekla pred samotným duelom, neovládla svoje emócie a na sociálnu sieť pridala priznanie, v rámci ktorého odhalila vzťah s farmárskym nováčikom. „Sme s Filipom Haklom spolu ❤️,“ chválila sa pred fanúšikmi.

Lenka priznala vzťah s farmárom Filipom

Po tomto srdcervúcom vyznaní prišla poriadna vlna kritiky. Väčšina divákov modro-žltej televízie sa totiž nedokázala stotožniť s myšlienkou, že favorit Filip môže mať vzťah s kontroverznou mamičkou, ktorá sa živila ako tantrická masérka.

Lenkina minulosť šokovala aj samotnú Moniku Haklovú, a teda Filipovu mamu. Rozhodli sme sa ju preto okamžite vyspovedať. Ja len dúfam, že to bude len nejaké vzplanutie,“ neskrývala udivenie v úprimnom rozhovore. Celý si ho môžete prečítať >>>TU<<<

Lenkina minulosť ju sprevádza dodnes

Čo si o tom myslí Filip?

Zatiaľ čo mnohí len zarmútene krútia hlavami, nám sa na tom celom niečo nezdá. Napriek tomu sa mladý farmár tesne po opustení šou o svojom pomere s dvadsaťročnou maminou z Trnavy rozhodol prehovoriť, pričom povedal veci ako vždy – na rovinu.

Je to pravda. Akože, nie je to pevný vzťah, ale motáme sa tak spolu,“ predniesol na adresu svojej novej partnerky, pričom niekoľkokrát zopakoval, že to „pevné puto“ medzi nimi doteraz nenastalo. Celé jeho vyjadrenie si môžete pozrieť vo videu.

Foto: Instagram l Video: Streamable.com/YouTube