Kedysi bola ,,malým“ dievčatkom, ktoré si Slovensko získalo odrhovačkou ,,Dam du bi dam“ či prerábkou nesmrteľného hitu od Vaša Patejdla a Oľgy Záblackej ,,Poďme spolu lietať“. Po niekoľkých rokoch, ako sa Denisa ,,Emily“ Petríková vytratila zo slovenskej hudobnej scény, ohlásila veľkolepý návrat, ktorý jej však priniesol viac kritiky ako ovácií.

Keď sa koncom roka 2014 vrátila detská hviezda Emily späť na slovenskú hudobnú scénu, mnohí jej skalní fanúšikovia sa úprimne potešili. Americký raper Justice a peroxidová blondínka vytvorili novú hudobnú dvojicu, ktorá sa pokúšala preraziť, žiaľ, kolotočárskymi odrhovačkami. Po skladbách ako ,,V hlave ťa mám“, ,,Práve v tejto chvíli“ či ikonickej skladbe ,,Cítim vôňu lesa“ si však vyslúžili veľkú vlnu kritiky a publikum ich začalo brať skôr z recesie či so značnou rezervou.

Tentokrát však Emily spojila svoje sily s pop-rockovou kapelou z Jamníka, neďaleko Spišskej Novej Vsi, s ktorou naspievala milý letný singel ,,Milovanie na pláži“. Či už ste fanúšikmi mladej speváčky alebo nie, tento singel je skutočne celkom chytľavý. Nuž, Emily, chcelo by to viac slovenských spoluprác! 🙂

Foto: Facebook | Video: YouTube