Dara Rolins patrí medzi najväčšie ikony českého a slovenského šoubiznisu. Práve preto pohltili jej meno všetky bulvárne magazíny po tom, čo na sociálnej sieti ohlásila nečakaný rozchod s Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským.

Neuvidíte nás plakať ani na seba hádzať špinu. Žiadna nie je, rozchadzáme sa v mieri,“ znelo vyjadrenie bývalého zamilovaného páru. Pravda bola však úplne iná. Uplynutím len krátkeho času prišiel ďalší šok – Rytmus našiel novú lásku a pustil sa do vzťahu s moderátorkou Jasminou Alagič, s ktorou zaplavili všetky sociálne siete romantickými vyznaniami o láske a šťastí.

Úspešný raper sa netajil tým, že takéto zamilované obdobie prežíva poprvýkrát, čo ranilo predovšetkým jeho bývalú dlhoročnú partnerku Daru Rolins. „Mrzí ma len to, keď svoj nový vzťah prezentuje tak, ako keby všetky tie pravé emócie prežíval prvýkrát práve teraz. Po skoro siedmich rokoch spoločného života, všetkých slovách, pesničkách a vyznaniach v nich sa predsa nikto nemôže diviť, keď poviem, že mi to prišlo na chvíľu ľúto,trápila sa speváčka pred očami tisícov fanúšikov.

Dara Rolins

Neprešiel dlhý čas a na povrch vyplávali ďalšie horúce informácie zo súkromia celebritných miláčikov. Počas siedmich rokov, čo tvorili Rytmus a Dara pár, sa raper netajil túžbou po vlastnom dieťati. Po ukončení vzťahu však speváčka priznala, že problém bol utkvený v nej, no nie kvôli zdraviu. Spoločného potomka s Patrikom jednoducho nechcela.

Po spŕške mnohých verejných odkazov sa ale zdá, že je Dara Rolins konečne za tým. Zatiaľ čo Rytmus maže spoločné fotografie zo sociálnych sietí, sa speváčka z tohto milostného trojuholníka rozhodla „vypadnúť“ na slnečnú Malorku, kde nabrala novú energiu po boku malej dcéry Laury. A práve ona má byť v tomto náročnom období jej najväčšou oporou.

Toto bol náš čas, iba o mne a o nej. Strašne veľa vecí sme si povedali, hrozne veľa emócií prebehlo medzi vetami, medzi slovami, len v tých pocitoch, keď sme zaspávali spolu na jednej posteli alebo sme sa ráno prebudili a to sú najkrajšie chvíle,“ Dara sa rozrozprávala o šťastí, ktoré zažívala v dovolenkovej destinácii s malou Lolou.

Láskyplné odbobie s jedinou dcérou jej rozhodne prospelo. Počas luxusného večierku spoločnosti Avon sa z Dary Rolins stala doslova bohyňa a nielen muži, ale i ženy na nej mohli oči nechať. Raz darmo, stará dobrá Dara je konečne späť! ?

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: markiza.sk