A je to tu! Po dlhšej hudobnej odmlke sa Dara Rolins opäť hlási o slovo. Po jej rôznych životných peripetiách, ktoré zapĺňali sociálne siete a následne obsah médií, nám slovenská kráska konečne dokázala, že je v prvom rade speváčka. Jej novinku Svitá si okamžite zamilujete!

Dara Rolins má za sebou turbulentný rok, ktorého podrobnosti vám určite približovať netreba. Speváčkine súkromie je totiž zo všetkých strán ostro sledované, a preto vždy všetci vieme, čo sa v jej živote práve stalo. Najnovšie sa jedna z najkrajších žien slovenského šoubiznisu postarala o poriadny šok, no tentokrát v rámci svojej hudobnej kariéry. Fanúšikom na Instagrame totiž pred pár minútami predstavila horúcu novinku s názvom Svitá, ktorá je ale naozaj poriadne horúca.

Dara Rolins

„Ten nemý film, keby išiel do kín, možno, že by si sa červenal a varoval, že tento film 
nevhodný je pre deti.“ Alebo – „Už trochu zívam, zaspávať sólo mi nesvedčí, to je bez rečí,, v tvojom náručí si snívam,“ aj takéto provokatívne verše idú z úst poriadne rajcovnej speváčky. Pikantný text 45-ročná bohyňa doplnila sviežím videoklipom dýchajúci pozitívnou energiou, pričom Dare v ňom robia spoločnosť jej sestry – tak blondínka nazýva svoje blízke kamarátky a zároveń tanečnicne. Niektoré zábery dievčatá natočili aj počas dámskej jazdy, ktorú absolvovali ešte koncom júla v slnečnom Taliansku.

Nech sa páči, pripravte sa na hudobnú jazdu s tou najpovolanejšou a nezabudnite nám dať do komentu vedieť, ako sa vám Darina nová pesnička páči.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                   ho >>>TU<<<

ZdrojFoto: Instagram/dararolins_vermi, YouTube